Pasta Arachidowa Espresso

Kto nie lubi małej czarnej z rana? My kochamy!

Polak nie Włoch, ale wypić lubi… również kawę! Pijemy jej zdecydowanie coraz więcej – plasujemy się na 11 miejscu na świecie, wypijając średnio około 95l kawy rocznie na jednego mieszkańca. Oczywiście do bijących rekordy picia espresso Włochów, kórzy piją 9 miliardów filiżanek kawy rocznie jeszcze nam trochę brakuje, ale 3kg kawy rocznie na polską głowę to bardzo dobry wynik!

Nasza 100% naturalna mieszanka Espresso, to w 90% Arabica i 10% Robusta. Pochodzi z dalekich zakątków Ameryki Południowej, Środkowej i Azji. Zanim znajdziesz ją w swoim słoiczku pysznej pasty arachidowej (do niedawna znajej jako masło orzechowe) NutsBe Espresso osobiście zmielimy ją dla Ciebie na zaledwie kilka minut przed zmieszaniem z NutsBe. Dzięki temu będziesz mógł cieszyć się jej wspaniałym aromatem i smakiem, który na długo pozostanie w Twoich rozmarzonych oczach!

Jesteśmy dumni z tego, że naszą kawę kupujemy w zaprzyjaźnionej polskiej palarni kawy, ponieważ całymi siłami i sercem wspieramy polską przedsiębiorczość!

Buongiorno NutsBe Espresso!