Pasta Migdałowa Sól Himalajska

Krystaliczna sól himalajska, absolutnie nieskazitelna i naturalna, powstała w miejscu, gdzie miliony lat temu energia słoneczna osuszyła pierwotny ocean – w wschodnim pasie Karakorum Himalajów w Pakistanie. Jest najzdrowszą i najczystszą solą dostępną na Ziemi. Posiada formę kryształków o perfekcyjnej, szlachetnej, podobnej do diamentu strukturze, kształtowanej pod wpływem ogromnych ciśnień.

Z całym szacunkiem do wszystkich diet oraz tych, którzy w zdrowych tłuszczach upatrują źródła nadwagi (sugerujemy uważać raczej na cukier) – czy istnieje coś lepszego w smaku niż połączenie zdrowych tłuszczy, najzdrowszej na świecie soli, wykończonych delikatną słodyczą polskiego lipowego miodku? Ha, otóż to!

Pasta migdałowa (do niedawna zwana masłem migdałowym) NutsBe Sól Himalajska w swojej prostocie i genialnym zestawieniu tak pięknie roztańczonych na podniebieniu smaków gwarantuje niezpomniane wrażenia.

Polecamy NutsBe Sól Himalajska spróbować ze świeżym jabłkiem, bananem lub marchewką – Twoje życie już nigdy nie będzie takie samo!

Nikt Ci tyle wrażeń nie obieca, ile NutsBe Ci zapewni!